Ogłaszamy konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska 2017 „JESTEM EKO”

- Aktualności, Edukacja ekologiczna - 2017-05-04

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze ogłasza konkurs plastyczny „JESTEM EKO”, organizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Ochrony Środowiska, obchodzonego w dniu 5 czerwca 2017 roku.

Do udziału w konkursie zapraszamy serdecznie wszystkich uczniów szkół podstawowych województwa lubuskiego, z uwzględnieniem podziału na dwie kategorie wiekowe: uczniowie klas I-III oraz uczniowie klas IV-VI.

Uczestnik konkursu powinien samodzielnie wykonać pracę plastyczną na temat ”Jestem Eko”. Inspiracją może służyć jeden z artykułów Ekoedukatora WIOŚ Jestem eko czyli jak chronić mniej szkodząc, do pobrania na stronie www.zgora.pios.gov.pl. Prace mogą być wykonane dowolną technika plastyczną, na papierze typu brystol w formacie A4. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz zaproszenie (laureata I miejsca wraz ze swoją klasą) na wizytę w Wojewódzkim Inspektoracie Ochrony Środowiska w Zielonej Górze.

Prace prosimy składać w terminie: od 5 do 31 maja 2017 roku osobiście w sekretariacie WIOŚ w Zielonej Górze lub pocztą na adres:

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze
ul. Siemiradzkiego 19
65-231 Zielona Góra
z dopiskiem konkurs plastyczny JESTEM EKO

Regulamin konkursu DOSTĘPNY TUTAJ

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Pani Monika Siemak, telefon: 68 45 24 174, e-mail: m.siemak@zgora.pios.gov.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału !!!

Do pobrania: 

Zajrzyj do naszego Ekoedukatora  –  przeczytaj artykuł Jestem eko czyli jak chronić mniej szkodząc

Jestem eko czyli jak chronić mniej szkodząc

 

udostpnij